Миколаїв – серед лідерів по простоті оформлення дітей в дитсадки – КРИВЕ ОЗЕРО СЬОГОДНІ

Миколаїв – серед лідерів по простоті оформлення дітей в дитсадки

У Миколаєві Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень в рамках проекту «Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» провела третє засідання робочої групи щодо поліпшення якості надання послуг у сфері освіти, передає сайт Дике Поле з посиланням на прес-службу Миколаївської міської ради. Його учасниками стали представники управлінь освіти, навчальних закладів 10 міст України, які обрані проектом.

Перші два засідання проходили в Києві і Львові. Миколаїв не випадково визначений місцем для проведення чергового засідання учасників проекту, оскільки має великий досвід в питаннях організації надання освітніх послуг.

Учасників зустрічі привітали Крістіан Ларсен, координатор проекту в KS і Крістіан Тронстад, дослідник НІБР Norwegian Institute for Urban and Regional Research.

Перед проектом стоїть завдання: підвищити ефективність в діяльності органів місцевого самоврядування в сфері освіти.

– За результатами соціологічного опитування населення і службовців органів місцевого самоврядування, проведеного на замовлення проекту в липні 2016 року, в 10 містах, які є учасниками проекту, Миколаїв отримав найвищі оцінки за виховання і навчання дітей в дитячих садах, емоційний стан вихователів, психологічне здоров’я вихованців, стан ігрових і спальних приміщень, а також музичних і спортивних залів. Крім цього, ми отримали високі оцінки за прозорість використання батьківських внесків в дошкільних дитячих установах, – розповідає Анна Деркач, начальник міського управління освіти. – Що стосується середньої школи, то згідно з опитуванням батьки задоволені якістю отриманих знань в школі, роботою секцій, факультативів та гуртків, а також участю батьків у житті школи, тобто принцип цивільно-державного управління в нашому місті працює на гідному рівні.

Ганна Іллівна назвала і проблемні питання, над якими потрібно попрацювати. Це – переповненість груп у дошкільних установах, для вирішення цієї проблеми в цьому році відкрили 15 нових груп додатково, 11 за рахунок міського бюджету, 4 групи за кошти грантового проекту ЄС “Нові можливості для вимушених переселенців осіб”. Крім того, підсумки опитування показали, що потрібно працювати над якістю харчування. Ганна Іллівна додала, що з 1 жовтня вартість харчування підвищилася, вона сподівається, що буде налагоджений баланс між грошовими і натуральними нормами, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України. Особливої уваги потребують санітарні вузли в школах і технічний стан будівель і споруд освітньої сфери. У бюджеті 2017 року передбачаються кошти на реконструкцію, реставрацію будівель, ремонт приміщень та санітарних вузлів. У 2016 році в 55% навчальних закладів були відремонтовані туалетні кімнати і цей процес буде продовжений. Ганна Іллівна відзначила, що в школах ще потрібно працювати над відкритістю та ефективністю використання батьківських коштів. Нагадаємо, що 15 вересня відбулися загальноміське збори, де було прийнято рішення про створення благодійних фондів в школах і дитячих садах з метою забезпечення відкритості, прозорості використання благодійних внесків.

Цікаво, що Миколаїв серед інших міст лідирує за “параметрами”: простота процедури оформлення дітей в сади, забезпечення іграшками, розвиваючими і дидактичними матеріалами, результати учнівських олімпіад.

Бровари можуть пишатися найнижчим рівнем внесків на ремонти в дитячих садах, Дніпро – найнижчими зборами в школах. Краще харчування в дитячих садах Херсона та Чернівців. Найвищі витрати з міського бюджету на 1 учня в Дніпрі.

У проекті беруть участь 10 міст: Львів, Тернопіль, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Житомир, Бровари, Біла Церква, Дніпропетровськ, Херсон і Миколаїв.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперементы над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Leave a comment

Your email address will not be published.


*